DRONEHABERLERÜRÜN İNCELEME

DJI Smart Remote Controller CES Fuarında Görücüye Çıktı

1.3kviews

Havadan görüntüleme teknolojisinde dünyanın lideri olan DJI, CES 2019’da drone modelleri için güçlü ve yeni bir uzaktan kumanda tanıtarak hava teknolojisini herkes için erişilebilir hale getirme geleneğini sürdürüyor. DJI dronları için, pilotların akıllı telefon ya da tablet kullanmadan en yeni dronları uçmalarını sağlıyor . DJI ayrıca, yeni Osmo Pocket stabilize kamera da dahil olmak üzere CES 2019’daki standında tüketici dronları ve avuç içi görüntüleme ürün serisini sergileyecek ve heyecan verici atölye çalışmalarına, uygulamalı ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ev sahipliği yapacak. Katılımcılar, DJI’yi # 25602 numaralı stanttaki Las Vegas Kongre Merkezi’nin Güney Salonunda bulabilirler.


Akıllı Kumanda ile Pilot Seçeneklerini Genişletiyor

DJI Smart Controller, DJI’nin endüstri lideri dron teknolojisi çevresinde oluşturulmuş aksesuar ekosistemini genişletiyor. Denetleyicinin içine yerleştirilmiş net 5.5 ”bir ekran kullanan Akıllı Denetleyici, pilotların bir mobil cihaza bağlanmaya gerek kalmadan havadaki uçaklarını hızlı bir şekilde almasını sağlar. DJI’ın, DJI’nin OcuSync 2.0 video iletim sistemini kullanan ve Full HD çözünürlükte canlı görüntüler gösteren Mavic 2 Zoom ve Mavic 2 Pro dahil olmak üzere en yeni dron ile eşleştirilebilir. Drone pilotları, doğrudan güneş ışığında kullanım için optimize edilmiş kompakt, son derece taşınabilir tasarımından yararlanabilir. Standart akıllı telefonların iki katı parlaklıkta, 1000 cd / m2 çıkışa sahip ultra parlak bir ekrana sahiptir. Özelleştirilebilir bir Android gösterge panosu, DJI GO 4, DJI Pilot [2] ile birlikte düzenleme programları gibi çeşitli üçüncü taraf uygulamalarını destekler. DJI GO 4 uygulaması ayrıca, pilotların drone kamerasını Facebook, Instagram ve WeChat gibi sosyal kanallara yaymasına olanak tanıyan ve böylece bir drone uçmanın heyecanını yaşayabilen sosyal kanallara canlı yayın yapma imkanı veren SkyTalk dahil birçok yeni özellik sunuyor. Başka bir yeni özellik de, görüntüyü Denetleyici’den mobil cihazınıza kolayca aktaran DJI GO-Share. DJI Smart Controller, uçarken, 2,5 saat pil ömrü ve -4 ° Fahrenheit kadar soğuk ve 104 ° Fahrenheit kadar sıcak advers sıcaklıklarda çalışabilme özelliğiyle yeni bir güvenilirlik düzeyi getiriyor.

Fiyat ve Kullanılabilirlik

Yeni Akıllı Kontrol Cihazı, 8 Ocak 2019 tarihinden itibaren 649 ABD Doları satış fiyatı ile satın alınabilecek. Akıllı Kontrol Ünitesinin Mavic 2 Pro ve Mavic 2 Zoom ile kombinasyon paketleri de mevcut olacak. Akıllı Denetleyicinin görüntüleri burada bulunabilir ve daha fazla bilgiyi https://www.oyuncakhobi.com/drone/drone-yedek-parca-aksesuarlar/kumandalar/dji-smart-controller-1 adresinde bulabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x